PL  |  EN
 
PATRON MERYTORYCZNY
SPONSOR GENERALNY
SPONSOR PLATYNOWY
SPONSOR BRĄZOWY
SPONSOR
WYSTAWCY
Honorowy Patronat Prezesa POT
PARTNERZY
PATRONAT MEDIALNY
ORGANIZATOR

Partnerzy

Patron Merytoryczny

Polish Digital Signage Association to platforma porozumienia głównych firm branży Digital Signage w Polsce, wspieranych przez międzynarodowe instytucje, związane z rynkiem dynamicznej komunikacji marketingowej. PDSA skupia wokół siebie firmy działające w sektorze cyfrowego przekazu reklamowego, którym zależy na rozwoju branży w Polsce, wymianie doświadczeń i opracowaniu spójnych standardów.

To odpowiedź rynku na rosnące zainteresowanie tą drogą komunikacji marketingowej. Wszechobecna digitalizacja również rynku reklamy musiała zaowocować powołaniem instytucji, która zajmie się monitorowaniem branży oraz skupi się na wypracowaniu spójnych standardów rynku.

PDSA realizuje swoje cele ze środków własnych, głównie składek członkowskich oraz budżetów celowych. W ramach swojej działalności PDSA współpracuje z wieloma specjalistami branży reklamowej, badawczej i nowych technologii.

Główne cele statutowe realizowane przez stowarzyszenie to: edukowanie rynku reklamowego, integracja branży, standaryzacja oraz organizacja szkoleń i warsztatów.

www.pdsa.org.pl


Sponsor Generalny

NEC Display Solutions jest jednym z czołowych światowych dostawców technologii wyświetlania obrazu w zakresie monitorów LCD oraz projektorów.
Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych takich jak: wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej i budowania ścian wideo (reklama i informacja w miejscu sprzedaży), monitory graficzne oraz monitory medyczne.
Oferta projektorów obejmuje produkty od lekkich przenośnych, poprzez projektory 3D, projektory do kina domowego, modele do projekcji z krótkiego dystansu, do pracy z tablicami interaktywnymi, urządzenia do pracy ciągłej, obsługi eventów, aż w końcu cyfrowe projektory kinowe.
W dziedzinie Digital Signage NEC Display Solutions od lat jest w czołówce rynkowej dostarczając nie tylko wysokiej klasy nośniki, ale szeroki wachlarz akcesoriów oraz nowatorskie rozwiązania dla inteligentnego DS np. software biometryczny, oprogramowanie pozwalające zsynchronizować pracę różnego rodzaju sensorów z odpowiednio dostosowaną treścią wyświetlaną na nośnikach DS.

Tak szeroka oferta pozwala stworzyć na bazie produktów NEC najnowocześniejsze, inteligentne systemy DS.
Spółka NEC Display Solutions, której właścicielem 100% udziałów jest NEC Corporation, ma centralę w Tokio w Japonii, natomiast europejska siedziba mieści się w Monachium w Niemczech. W Polsce firma reprezentowana jest przez Przedstawicielstwo NEC Display Solutions Europe GmbH.

www.nec-display-solutions.pl


Sponsor Platynowy

Intel Corporation projektuje, produkuje i sprzedaje zintegrowane platformy technologii cyfrowych przede wszystkim na obszarze Azji i Pacyfiku, w obu Amerykach, Europie i Japonii. Firma oferuje mikroprocesory, które przetwarzają dane systemowe i kontrolują inne urządzenia w systemie; a także chipsety, które przesyłają dane pomiędzy mikroprocesorem i urządzeniami wejścia, wyświetlaczami i urządzeniami pamięci masowej, takimi jak klawiatura, mysz, monitor, dysk twardy lub napęd SSD, a także CD, DVD lub dyski Blu-ray; układy SoC, które integrują swoje funkcje przetwarzania z innymi składnikami systemu, w tym z elementami graficznymi, audio i wideo na jednym chipie; produkty związane z przewodowymi połączeniami sieciowymi; oraz produkty związane z połączeniami bezprzewodowymi. Intel Corporation jest także dostawcą składników telefonów komórkowych, w tym procesorów pasma podstawowego, transceiverów radiowych i układów scalonych zarządzających poborem mocy; oraz platform telefonii komórkowej, takich jak bezprzewodowa technologia Bluetooth i odbiorniki GPS, rozwiązania związane z oprogramowaniem, usługi dostosowywania oraz testy interoperacyjności. Ponadto firma oferuje zabezpieczenia punktów końcowych, zabezpieczenia sieci i treści, rozwiązania dotyczące zarządzania ryzykiem i zgodności z przepisami, a także mobilne oprogramowanie zabezpieczające dla klientów indywidualnych, korporacyjnych oraz środowisk mobilnych przeznaczone do ochrony systemów przed atakami ze strony wirusów, jak i przed utratą danych. Ponadto, Intel Corporation rozwija i licencjonuje wbudowane i przenośne produkty związane z oprogramowaniem, takie jak systemy operacyjne, technologie wirtualizacji, oprogramowanie pośredniczące i narzędzia programistyczne; jak również dostarcza produkty pamięci flash typu NAND, które są stosowane w napędach SSD, urządzeniach pamięci przenośnej, kartach pamięci aparatów cyfrowych i innych urządzeniach. Firma sprzedaje swoje produkty głównie producentom oryginalnego sprzętu, producentom oryginalnych projektów oraz producentom sprzętu przemysłowego i komunikacyjnego działającym w branży komputerowej i telekomunikacyjnej.


Sponsor Brązowy

Infobox sp. z o. o. koncentruje się na rozwoju produktów i usług związanych z innowacyjną technologią dotykową oraz wizualizacją informacji. W ciągu niespełna kilku lat zdobyliśmy w Polsce na rynku kiosków multimedialnych pozycję lidera. Naszym celem jest zapewnienie klientom niezawodnych urządzeń, będących nowym narzędziem komunikacji i udostępniania informacji. Obok produkcji urządzeń, tworzymy i rozwijamy oprogramowanie nadające im funkcjonalność, jakiej oczekuje rynek i klienci. Dzięki temu możemy zaproponować szereg ciekawych i innowacyjnych rozwiązań, mających zastosowanie na rynku multimediów i komunikacji elektronicznej. Rozwój technologii i rynku niesie nowe wyzwania dla naszej firmy.

Wychodząc naprzeciw rosnącej świadomości ekologicznej i promowanej w UE idei zrównoważonego rozwoju, wprowadziliśmy Zintegrowany System Zarządzania Jakością oraz uzyskaliśmy certyfikaty ISO 9001:2008 oraz ISO 14001:2004.

Instalacja naszych urządzeń w miejscach publicznych jest wyzwaniem dla wzornictwa i estetyki. Za sprawą współpracy z najlepszymi polskimi projektantami, design naszych produktów czyni przestrzeń publiczną przyjazną i harmonijną.


Sponsor

Benefit Multimedia S.A. należy do grupy kapitałowej Benefit Systems – twórcy autorskiego programu MultiSport.
Benefit Multimedia specjalizuje się w obszarze Digital Signage – zarówno komunikacji marketingowej, technologii DS, jak i produkcji multimedialnej.
Spółka jest twórcą Benefit TV – ogólnopolskiego programu i sieci nośników Digital Signage w wiodących klubach sportowych. Benefit TV to program stawiający na sport, aktywność i zdrowie, oglądany przez atrakcyjną dla reklamodawców, precyzyjnie określoną grupę docelową. Ramówkę TV na bieżąco tworzy doświadczony zespół redakcyjny.
Spółka udostępnia czas reklamowy Benefit TV oraz realizuje sieci DS ściśle dopasowane do potrzeb klientów. Oferuje również kompleksową produkcję multimedialną i telewizyjną.

Oprócz satysfakcji klientów, do priorytetów Benefit Multimedia należy wspieranie zdrowego stylu życia oraz działalności proekologicznej i prospołecznej.


Sponsor

Magit zajmuje się profesjonalnymi usługami w zakresie komunikacji i identyfikacji wizualnej w oparciu o systemy Digital Signage, multimedia i infokioski. Doświadczenie zdobyte przez 21 lat istnienia na rynku pozwoliło nam wyspecjalizować się w wielu dziedzinach branży reklamy oraz IT.
Nasza misja:
Jesteśmy liderem nowoczesnych mediów. Tworzymy innowacyjną firmę – atrakcyjną dla klientów i pracowników. Nasze wartości to doświadczenie, wiarygodność i harmonia w działaniu.
Sponsor

Microdis Electronics to wiodący dystrybutor elementów elektronicznych i komputerów przemysłowych. Sieć naszych biur handlowych obejmuje całe terytorium Europy Wschodniej i Centralnej, oferując wsparcie aplikacyjne na najwyższym poziomie, dopracowane rozwiązania logistyczne oraz szeroką gamę usług dodatkowych. Firma istnieje od ponad 20lat, obecnie grupa Microdis zatrudnia ponad 100 osób, w dużej części inżynierów elektroników, z czego większość zaangażowana jest w działach sprzedaży, wsparcia technicznego i marketingu.


Wystawca

Firma AJM powstała w 1992 roku. Od początku działalności zajmuje się dystrybucją infrastruktury sieciowej i akcesoriów teleinformatycznych. Firma szybko stała się znana na rynku z szerokiej oferty komponentów sieciowych.
Poza działalnością w branży teleinformatycznej i telekomunikacyjnej, AJM jest dystrybutorem różnego rodzaju akcesoriów komputerowych. Posiada bardzo szeroką gamę adapterów, przejściówek, hubów USB, czytników i wszelkiego rodzaju elementów niezbędnych do rozbudowy sprzętu komputerowego.
Ważną część oferty stanowią produkty firmy ATEN - czołowego producenta przełączników KVM, którego autoryzowanym dystrybutorem jest firma AJM.


Wystawca

Firma EDBAK Sp. z o.o. postała w 1992 r. Jest znanym producentem innowacyjnych systemów mocowania do telewizorów, monitorów oraz projektorów.
Przez ostatnie lata swojej działalności, Firma poczyniła milowe kroki w kierunku sprostania oczekiwaniom współczesnych odbiorców. Dynamiczny rozwój potwierdzają inwestycje w nowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowaną kadrę specjalistów, co pozwoliło nam osiągnąć wysoką jakość oraz innowacyjność. Udoskonalenie organizacji produkcji i zarządzania jest potwierdzone Systemem Zarządzania Jakością zgodną z normą ISO 9001:2008 oraz Certyfikatem Bezpieczeństwa Produktu TUV GS.


Wystawca

Elmark Automatyka Sp. z o.o. to dystrybutor szerokiej gamy sprzętu do automatyki przemysłowej i dziedzin pokrewnych. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie zaoferować najwyższą, jakość naszych usług. W naszej ofercie znajdują się produkty sprawdzonych i solidnych marek cieszących się zaufaniem klientów na całym świecie. Należą do nich m.in. Advantech, MSI, Getac oraz Durabook.


Wystawca

Gefen jako lider rozwiązań dla cyfrowych sygnałów High Definition od 1998 roku dostarcza zaawansowane technologie w zakresie przedłużania, dystrybucji, przełączania i konwersji sygnałów audio / wideo / IT.
Rozwiązania firmy Gefen znajdują zastosowanie w zakresie dystrybucji sygnałów takich jak: HDMI, DVI, Dual Link DVI, HD-SDI, SDI, Component, S-Video, VGA, USB, FireWire, RS-232 i inne.
Gefen jest również producentem wysokiej jakości kabli miedzianych oraz światłowodowych dla sygnałów wspomnianych powyżej.
W ofercie znajdziemy również szeroki zakres produktów Digital Signage - od prostych playerów do zaawansowanych urządzeń z możliwością zarządzania treścią i interakcją z użytkownikiem / widzem.


Wystawca

Firma Internet Media Services S.A. (IMS) powstała w 2000 roku, zapoczątkowując w Polsce świadczenie usług z zakresu marketingu sensorycznego. Działając w segmencie mediów i nowoczesnych technologii, wykorzystujemy techniki pozwalające dotrzeć do współczesnego klienta bezpośrednio w miejscach sprzedaży towarów i usług.
Nowoczesne rozwiązania marketingowe w dziedzinie nowych mediów w miejscu sprzedaży obejmują trzy grupy usług:
• Audiomarketing - IMS proponuje rozwiązania, dedykowane dla miejsc, w których dobra atmosfera jest kluczowa dla wspomagania sprzedaży. Dobrze dobrany program muzyczny jest niezwykle istotnym elementem kreowania wizerunku miejsca, oraz tworzenia tożsamości marki. Kompleksowa usługa obejmuje „szyte na miarę” programy muzyczne oraz możliwość emisji reklamy dźwiękowej.
• Digital Signage (Videomarketing) - produkcja i emisja przekazów reklamowych oraz treści wizerunkowo-informacyjnych na ekranach plazmowych, umieszczonych w Galeriach Handlowych oraz w punktach sprzedaży detalicznej.
• Aromamarketing – tworzenie indywidualnych projektów zapachowych, wzmacniających wizerunek marki i uwzględniających specyfikę miejsca sprzedaży. To sztuka wykorzystania zapachu w kampanii marketingowej poprzez dotarcie do emocji klienta.


Wystawca

Firma Kontron jest globalnym liderem z zakresie wbudowanych rozwiązań obliczeniowych. Ponad 30% pracowników firmy pracuje w Dziale Badań i Rozwoju, dzięki czemu firma Kontron tworzy wiele standardów, które stają się wiodącymi w świecie wbudowanych platform obliczeniowych. Trwałość, lokalna dostępność wsparcia inżynierskiego i pomocy technicznej oraz usługi wnoszące wartość dodaną pomagają tworzyć trwałe i stabilne rozwiązania wbudowane wykorzystywane przez firmy OEMowe i integratorów systemów. Firma Kontron współpracuje blisko ze swoimi klientami w zakresie ich gotowych do użycia platform wbudowanych i rozwiązań klienckich, umożliwiając im skupienie się na swoich kluczowych kompetencjach. Wynikiem tego jest skrócenie czasu wprowadzenia produktu na rynek, ograniczenie całkowitego kosztu posiadania i lepsza jakość końcowego rozwiązania uzyskana poprzez zastosowanie najnowocześniejszej, wysoce niezawodnej technologii wbudowanej.


Wystawca

Światowy lider na rynku rozwiązań Digital Signage dla sieci detalicznych. W Polsce oferuje reklamę na nośnikach w sieci Carrefour. Oprócz kanału ogólnosklepowego i TV Wall w dziale RTV rozwija ofertę dedykowanych nośników w dziale kosmetycznym. Programowo oraz sprzedażowo współpracuje z Polsatem. PRN oferuje pełen zakres usług związanych z Digital Signage – instalację nośników, zarządzanie systemem, badania efektywności, kreację kontentu i reklam. Sprzedażą czasu reklamowego zajmuje się Polsat Media.


Wystawca

Firma Vogel’s jest globalnym specjalistą w zakresie rozwiązań montażowych dla sprzętu AV. Od 39 lat ciężko pracujemy, aby ułatwić instalatorom montaż urządzeń AV i elektro-technicznych w miejscach publicznych i środowiskach profesjonalnych.Vogel’s dostarcza kompletne rozwiązania, które dają Twoim klienteom dokładnie takie krozyści, jakich oczekują.

Co decyduje o wyjątkowości Vogel’s Professional?
• Nagradzany design i stylistyka
• Sprawdzona jakość i udowodnione bezpieczeństwo
• Prawdziwa innowacyjność
• Kompletne rozwiązania


Partner

Firma Międzynarodowe Centrum Targowe jest Wykonawcą imprez targowych, konferencji, wystaw oraz kongresów. Zakres naszej działalności obejmuje kompleksową usługę na rzecz Klienta –począwszy od stworzenia projektów branżowych do wykonania kompletnej zabudowy stoisk oraz scenografii, recepcji, systemu informacji wizualnej, a także realizacji imprez towarzyszących. Posiadamy własną pracownię graficzną, profesjonalny zespół projektantów, zespół organizacyjno-techniczny, sprzęt wystawienniczy i wyposażenie stoisk. Współpracujemy z największymi obiektami na terenie Warszawy takich jak Centrum EXPO XXI, Centrum Targowo-Kongresowe MTPolska, PKiN, Hala Torwar. Realizacji dokonywaliśmy w takich Hotelach jak Marriott, Intercontinental, Hilton, Gromada, Victoria.
Posiadamy sprawdzonych partnerów w dziedzinach towarzyszących targom: cateringu, tłumaczeniach, wynajmie hostess i modelek, realizacji profesjonalnego nagłośnienia i oświetlenia imprez, druku materiałów promocyjnych.
Naszym najważniejszym zadaniem jest zadowolenie klientów i sprostanie ich oczekiwaniom. Klientom oferujemy wysoką jakość usług za przystępną cenę.
Firma Międzynarodowe Centrum Targowe jest także od ponad 10 lat właścicielem i organizatorem największych w centralnej Polsce targów jubilerskich Złoto Srebro Czas.


PROFIL UCZESTNIKÓW

 • Dyrektorzy i Kierownicy Marketingu
 • Dyrektorzy i Kierownicy ds. Komunikacji / PR
 • Dyrektorzy Mediów
 • Produkt i Brand Managerowie
 • Specjaliści ds. Marketingu
 • Dyrektorzy, Kierownicy, Specjaliści ds. IT
 • Dyrektorzy agencji reklamowych
 • Operatorzy sieci Digital Signage
 • Inwestorzy finansowi (Venture Capital)
 • Dyrektorzy firm badawczych i doradczych
 • Dyrektorzy firm projektowych, aranżujących wnętrza
 • Dyrektorzy/Kierownicy działów promocji w urzędach miast (promocja regionów)
 • Domy mediowe
 • Reprezentanci jednostek finansowanych z budżetu państwa
 • Pozostałe osoby zainteresowane nowoczesną komunikacją cyfrową - Digital Signage
 
    Intel is a trademark of Intel Corporation in the U.S. and/or other countries.
All Rights Reserved. Copyright © Digital Signage Trends 2009 - 2012